🏍️ CFMOTO motociklams nuolaidos iki -25% 🔖 Sužinoti
Pagrindinis
>
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Prekes, kurias turime sandėlyje:
 • Lietuvos ribose įprastai pristatome per 1-3 d.d.;
 • Į Latviją, Estiją ar Lenkiją per 2-5 d.d.;
 • Į kitas ES šalis prekės įprastai pristatomos per 5-10 d.d.
 
Dėl siuntimo už ES ribų kreipkitės į info@motorider.lt arba svetainėje nurodytais telefono numeriais.
 
Esant ilgesniam prekių pristatymo laikui su jumis susisieksime individualiai.
 
Prekės pristatymo laikas priklauso nuo to, ar ją turime sandėlyje. Jeigu prekės nėra, ją vis tiek galima užsakyti ir apmokėti. Preliminarus prekės pristatymo laikas skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo ir gauto apmokėjimo. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą būsite informuoti elektroniniu paštu.
 
Prekių, kurių nėra sandėlyje, Lietuvos ribose vidutiniškai pristatome per 9 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo,  į Latviją, Estiją ar Lenkiją vidutiniškai per 12 d. d., o į kitas ES šalis įprastai pristatome vidutiniškai per 15 d. d. nuo užsakymo pateikimo.
 
Dėl siuntimo už ES ribų kreipkitės į info@motorider.lt arba svetainėje nurodytais telefono numeriais.
 
Esant ilgesniam prekių pristatymo laikui su jumis susisieksime individualiai.
Prekes Lietuvos ribose pristatysime už 5 € nepriklausomai nuo svorio ar dydžio.
Prekių pristatymas į Latviją ir Estiją kainuoja 10,00 €.
Prekių pristatymas į Lenkiją kainuoja 20,00 €.
Prekių pristatymas į bet kurią kitą ES šalį kainuoja 30 € nepriklausomai nuo svorio ar dydžio.
Internetinėje parduotuvėje www.motorider.lt užsakytas prekes jums pristatys kurjerių tarnyba. Paruošus užsakymą išsiuntimui informuosime Jus atskiru elektroniniu laišku su Jūsų DPD siuntos sekimo numeriu, su kuriuo galėsite sekti tikslesnę pristatymo informaciją.  
Taip, galima. Paruošus užsakymą atsiėmimui informuosime Jus atskiru elektroniniu laišku ir SMS žinute. Paruoštas prekes galėsite atsiimti nemokamai mūsų parduotuvėje adresu, Raudondvario pl. 131B, Kaunas, LT-47191.
Prekes, esančias sandėlyje, dažniausiai paruošiame atsiėmimui per 1 d.d., o prekes, kurių nėra sandėlyje, dažniausiai galima atsiimti 9 d.d. laikotarpyje.
Apsipirkti motorider.lt svetainėje labai paprasta ir patogu.
Esame parengę aiškinamąjį video, kuris pirkimo procesą palengvins dar labiau.
Keturratis lengviausiai pasirenkamas, atsižvelgiant į vairuotojo ūgį ir keturračio galią: 
 • Vaikams iki 120 cm ūgio labiausiai tiks benzininiai 50 cm3 variklio arba elektriniai keturračiai iki 500 vatų galingios.
 • Vyresniems vaikams, ir paaugliams geriausiai tiks benzininiai 110–125 cm3 variklio kubatūros arba elektriniai 800–1500 vatų galingumo keturračiai.
 • Gerai važiuojantiems paaugliams rekomenduojame benzininius 125–250 cm3  arba elektrinius nuo 1 kilovato galios keturračius.
 • Suaugusiems vairuotojams rekomenduojame 400 cm3 arba ir didesnio litražo keturračius.
Priklausomai nuo jūsų vairavimo stažo ir norimo galingumo motociklo, norint įsigyti ir vairuoti motociklą, turėsite įgyti A1, A2 arba A kategorijos vairuotojo teises.
Vairuotojai, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, gali įgyti teisę vairuoti lengvuosius motociklus (A1 kategorijos) Lietuvos teritorijoje supaprastinta tvarka.
A1 kategorijos reikalavimai: variklio tūris nuo 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3. Galia negali viršiti 11 kw ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW. A1 kategoriją gali įgyti asmenys nuo 16 metų.
Kviečiame savo užklausą pateikti el. paštu info@motorider.lt arba skambinti motorider.lt svetainės kontaktų puslapyje nurodytais telefono numeriais. Mes visuomet atsakysime į visus jums kylančius klausimus.
Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomos tokių prekių aprašymuose. Pardavėjui tam tikroms prekių rūšims nesuteikus kokybės garantijos, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.
 
Daugiau informacijos rasite motorider.lt svetainės garantinių sąlygų puslapyje.
Ruošiame moto techniką bekelei, bei pritaikome pagal Jūsų turimus poreikius. Atliekame keturračių ir dviračių motociklų, bei vandens motociklų techninį aptarnavimą. Daugiau mūsų atliekamų paslaugų rasime motorider.lt paslaugų puslapyje.
Mūsų parduotuvėje įsigyti keturračiai ir bagiai, kurių galingumas neviršija 60 kW registruojami savivaldybėje kaip ratiniai traktoriai, jų vairavimui reikia turėti B kategorijos vairuotojo pažymimą.
Keturračius ir bagius, kurių galia neviršija 60 kW galima vairuoti ir su TR1 kategorijos pažymėjimu, TR1 kategorijos pažymėjimą gali įgyti asmenys nuo 15 metų.
Keturračius ir bagius, kurių galia didesnė nei 60 kW, galima vairuoti įgijus TR2 kategorijos pažymėjimą, TR2 kategorijos pažymėjimą gali įgyti asmenys nuo 17 metų.
Keturračiais ir bagiais galima važiuoti visais keliais išskyrus magistralinius.
Jeigu gavote nekokybišką prekę arba ne tą, kurią užsakėte – susisiekite motorider.lt kontaktų puslapyje nurodytais kontaktais ir mes prekę pakeisime į tinkamą.

Pirkimas išsimokėtinai internetu yra puiki galimybė įsigyti geidžiamą prekę nieko nelaukiant ir neišeinant iš namų. Norint įsigyti pasirinktą prekę ar prekių krepšelį išsimokėtinai motorider.t internetinėje parduotuvėje, tereikia pridėti norimas įsigyti prekes į krepšelį ir apmokėjimo etape pasirinkti vieną iš dviejų mokėjimo dalimis partnerį „Inbank" arba „Klix pay later".

Kodėl verta rinktis mokėjimo dalimis atsiskaitymo bidą?

 • Viską atliksite greitai, lengvai, patogiai ir saugiai;
 • Galėsite pasirinkti jums tinkamiausią sutarties terminą ir įmokos dydį;
 • Iš karto gausite jūsų mokumo įvertinimą ir atsakymą dėl sutarties sudarymo;
 • Nereikės niekur eiti, viską atliksite elektroniniu būdu;

Inbank lizingas finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu:

• finansuojama prekės arba viso prekių krepšelio kaina nuo 50  - 15.000 €;

• galimas įmokų mokėjimo terminas nuo 6 iki 72 mėn.;

• reikalingas vienas iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų: asmens tapatybės kortelė arba Lietuvos Respublikos piliečio pasas;

• įmokas galima sumokėti: bankiniu pavedimu, „Maxima“ kasose, „Narvesen“ kioskuose, Paypost skyriuose, „Perlas“ terminaluose;

 • galima atsiskaityti anksčiau laiko be papildomų išlaidų;
 • patogiausias atsiskaitymo ir sutarčių stebėjimo būdas: www.inbank.lt/ident/registracija

 

Įsigyjant pasirinktas prekes išsimokėtinai internetu, sekite šiuos nurodymus:

 • Pasirinkus vieną iš dviejų mokėjimo dalimis partnerį „Inbank" arba „Klix pay later", užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į lizingo sistemą, kurioje jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galėsite per elektroninę bankininkystę arba su e-parašu.
 • Patvirtinus tapatybę galėsite rinktis iš lizingo bendrovės jums pateiktų išsimokėjimo sąlygų bei pradinio įnašo dydį. Pradinis įnašas gali būti ir nulinis, jei lizingo bendrovė pateikia tokias sąlygas.
 • Užpildžius duomenis lizingo sistemoje ir pasirinkus jums tinkamas lizingo sąlygas bei sėkmingai pasirašius sutartį, būsite grąžinti atgal į internetinę parduotuvę su užsakymo patvirtinimo langu.

Galime užtikrinti, kad visas pirkimo procesas vyksta saugiai, o visus reikalingus dokumentus galėsite pasirašyti elektroninėje erdvėje ir jums nereikės niekur eiti.

Pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga gali pasinaudoti asmenys:

 • turintys bent 4 mėnesių darbo stažą paskutinėje darbovietėje;
 • pareigūnai, statutiniai tarnautojai arba ūkininkai pateikę papildomus dokumentus apie pajamas;
 • asmenys dirbantys pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verslo liudijimą ir norintys įsigyti prekes išsimokėtinai, turi pateikti:

   - individualios veiklos vykdymo pažymos arba verslo liudijimo kopiją;

   - VMI patvirtintą pajamų deklaraciją už praėjusius kalendorinius metus (išskyrus atvejus, kai klientui dar nebuvo atsiradusi prievolė deklaruoti pajamas, gautas iš individualios veiklos);

    - ne mažiau kaip 6 praėjusių kalendorinių mėnesių banko sąskaitos išrašą, patvirtintą banko.

 

Protinga atidėti mokėjimus, o ne svarbius pirkinius!

Įsidėju prekes į krepšelį, patvirtinus pristatymo sąlygas, paskutiniame žingsnyje apmokėjimo lange apačioje po užsakymo suma yra papildomas laukelis - "Dovanų kuponas". Šiame laukelyje reikia įvesti dovanų kupono numerį ir spausti mygtuką "Panaudoti". Po mygtuko paspaudimo puslapis persikraus ir jūsų dovanų kuponas bus pritaikytas apsipirkimo sumai. 
 
Jei persigalvojote dėl kupono panaudojimo paspauskite mygtuką "Pašalinti".